首頁 > Omron代理商 > E2EW-X10C118-M1TJ 0.3M
影像僅供參考,以產品規格為準
E2EW-X10C118-M1TJ 0.3M
型號描述:
Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP67 Cylinder, Threaded - M18
型號:
E2EW-X10C118-M1TJ 0.3M
品牌:
Omron
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Sensor Type
Inductive
Sensing Distance
0.394" (10mm)
Output Type
NPN-NO, 3-Wire
Response Frequency
2Hz
Shielding
Shielded
Material - Body
Stainless Steel
Voltage - Supply
10V ~ 30V
Termination Style
Cable with Connector
Operating Temperature
0°C ~ 85°C